VW Passat 2 -89

Shitet nga: Yllzon Buqaj 06 Shk 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shes ose nderroj VW Passat 2 ne gjendje te rregullt,si dhe shpenzime minimale-motorr SDI-viti i prodhimit 1998.Ose bej ndrrim me kombi T2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim