VW golf 4 met tabela te shqipris -00

Shitet nga: Adem 05 Mar 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Malishevë
Shes golf 4 tdi ithjesht asht sport line servisin ekrym dhe rrypin eka te nrrun asht me tabela te shqipris
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim