Volkswagen Multivan 2005 e pa doganuar -05

Shitet nga: Sali 05 Shk 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
VW Multivan
viti i prodhimit 2005
1.9 diesel
7 ulese, plus tavolinen per pije,
i pa doganuar, dhe i pa vozitur ne kosove.
fellne,
ne gjendje shume te mire.

cmimi simbas marreveshjes,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim