WW Passat -87

Shitet nga: GJemajl 12 Shk 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shitet vetura WW Passat 1-sh viti 87 vetura asht e qlajmrume vetura asht 1.6dizell.
Per veturen garantojm qe nuk asht kredit po ashtu vetura asht ne gjendje te rregullt.
Per me shum informata na kontaktoni ne numrat 044-409-427 dhe 049-409-427
Arsyeja e shitjes Urgjenteee
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim