WW Touareg v6 tdi -07

Shitet nga: xxxx 21 Sht 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 800 EUR   18 800 EUR

Komuna: Malishevë
Shes taureg 2007 v6 tdi automatik tiptronik ne gjendje te rregullt vetura asht e ruajtur si mbrenda ashtu dhe jasht pa asnje vrejtje klim dysezonale karrikat me nxemje alarm fellne me goma te reja drita led xenon I kthehen naper kthesa servisat e krym me rregull meni fjal tip top nuk ka nevoj me shti asnje cent ne ta boj ndrrim me naj vetur mat vogel 2006 e nalt flm per mirkuptim 049312836
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim