ford fiesta 1.1 benzin -92

Shitet nga: Qazim 25 Mar 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Vetura eshte ford fiesta 1.1 benzin eshte ne gjendje te mir, regjistrim e ka 1 vit boj ndrrim me golf dysh mund te kontaktoni ne numrin 049-641-352 dhe ni viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim