APARAT-SALDIMI-TREFAZOR

Shitet nga: aaaaaaaa 06 Mar 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shes aparatin salldues.Eshte ne gjendje te rregullt.Punon 24 or panderprer , ftohjen e ben ne menyr automatike.Ben salldimin e hekurit dhe te qelikut.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim