Diska per prerjen e materialeve te ndryshme gur ..

Shitet nga: sali krasniqi Dje 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
diamantat jane te ardhur nga zvicrra perdoren per prerjen e gureve ,asfaltit dhe gjesedeve te tjera kemi dimensione te ndryshme nga 25cm deri ne 3m
per me shum mund te na kontaktoni ne nr e telefonit ne viber ose ne whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim