Frejz, Kompresor

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Vëllezerit Telaku 20 Mar 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Frejz,Kompresor si dhe elektromotorra te ndryshem,Sillisa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim