Gjeneratora agergata

Shitet nga: sali krasniqi 14 Sht 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
gjeneratoret jane ne gjendje te mire pune. Jane je ardhur nga Italia kemi disel dhe benzin Kemi gjeneratora lambordini dhe te tjere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim