HILLT DHE BURMASHIN

Shitet nga: valtrim 27 Shk 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
SHESIM HILLT DHE BURMASHIN TE PERDORUR POR PA AS NJE DEFEKT
TE ARDHUR EKSTRA NGA ZVICRA
PUNOJN SUPER

numri telefonit:045931037
viber +37745931037
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim