Japim skele me qira-Vellezerit shala

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: vëllezërit-shala 03 Maj 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
japim skele me qira si dhe bejm montimin e skeles
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim