Karcher

Shitet nga: Karcher 12 Sht 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Malishevë
Shes ose ndrroj maqine qe lan kerre me uje te nxeht dhe te ftoft punon shum mir dhe eshte ne gjendje te mir po sa ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim