Komprosora

Shitet nga: sali krasniqi 03 Sht 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
kemi komprosora 100-200-270 dhe 300liter
komrosorat jane ne gjendje te mire pune.
Jane te sapoardhur nga italia te perdorur dhe te pa perdorur per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim