Llokofriz

Shitet nga: selman 01 Pri 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Llokofriz per qumesht 550 litersh
i perdorur ne gjendje te rregullt dhe shum funksional.mund te bejme nderrim me lop bars apo me nje viq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim