MAKIN PER NIVELIZIM

Shitet nga: Faton krasniqi 03 Sht 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina per NIVELIZIMI asht 3 klips viti 97
Tipi puc majster asht ne gjendje te shkelqyshme teknike dhe ka qmim te arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim