Makin per mish dhe asht

Shitet nga: Jakup Sylejmanaj 28 Mar 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Malishevë
Shitet makina per mish dhe ashtt makina asht 3faz makina asht shum shum e mir per me shum info. Thirrnii ne nr 044155312. Osé ne viber me te njejt in nr. +37744155312...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim