Makin per ngjeshjen e kockave gurve etj

Shitet nga: sali krasniqi 07 Sht 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
makina eshte e ardhur nga italia dhe eshte ne gjendje shum te mir pune motori eshte me benzin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim