Makin per prerjen e gurve-Vellezerit Shala

Shitet nga: vëllezërit-shala 09 Krr 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Maqina eshte e ardhur nga italia dhe eshte ere e pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim