Makin per rrjeta te zinkuara dhe te plastifikuara

Shitet nga: Burim 21 Gsh 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Malishevë
Shes makinen per rrjeta
Ne gjendje te mire pune ekonomike
3shpejtesi
300 m katrore mrena dites trefaz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim