Makina per ngjeshjen e kockave gurve etj

Shitet nga: sali krasniqi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
makinat jane te ardhura nga italia dhe eshte ne gjendje shum te mir pune motori benzins per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim