Makina per nivelizim

Shitet nga: FATON 13 Sht 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Malishevë
MAKINA PER NIVELIZIM TE DYSHEMES
E TIPIT PUC MAJSTER 3 KLIPA VITI 97
ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR PUNE DHE KA NJE QMIM SHUM TE ARSYSHEM
ASHT EDHE MUNSIA E NDRRIMIT ME KOMBI OSE VETUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim