Makinat per prodhim te peletit

Shitet nga: Hekuran 21 Krr 07:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   320 000 EUR

Komuna: Malishevë
Linja 500-700kg/h -ka mundesi te perpunimit te te gjitha llojeve te drurit(byk dhe mbeturina te drurit) si dhe biomases,e kompletuar prej bluarjes e deri ne paketim ne thase 15 kg najllon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim