Material i ardhur nga italia

Shitet nga: Muhamet 09 Pri 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Material ndertimor dhe makina te posa ardhura nga italia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim