Material ndertimor dhe makina

Shitet nga: Muhameti 30 Mar 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Skip fai 90 edt mikser per beton 2m kub kompresor airi motorr deuz doka panella 2.5 mishalic 3 faze dhe monofaze vinq dore kran fb me radio komand me gjatesi 18 18 dhe nalsi te pasa ardhura nga Italia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim