Panella dhe Vinklla-Vellezerit Shala

Shitet nga: vëllezërit-shala 14 Mar 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Panella te te gjitha dimensioneve 2,2.50 dhe 3m te gjata dhe me gjersi 0.25,0.30,0.40 dhe 0.50m
Vinkalla teb 0.50m dhe 1m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim