Preresi per asfallt beton kocka

Shitet nga: blerim 30 Mar 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shesim dhe nderrojm preresin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim