Pres per ceva aloplast

Shitet nga: besniku 12 Nën 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR   380 EUR

Komuna: Malishevë
Shes mjetin per presimi e tubave aloplast. manuale e re shum e mir dhe e pershtatshme per pun posedon kater dham madhsi te ndryshme shiko ne foto madhsit me numra te ndryshem.presa deri 10 bar shtypje e garantuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim