SHFAJSI 260 AMPERA

Shitet nga: Xxxx 02 Jan 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shes shfajsin e firmes gorenje 260 ampera eshte ne gjendje te mire pune.
Shfajsi posedon ventilatorin brenda tij i cili mban temp. konstate dhe mundesh me punu 24 ore nuk nxehet. Po ashtu ka kabllat e gjata. Bejm edhe ndrrim. Pres blers serioz.
Numrat per kontakt: 045/357-125 si dhe
049/101-488
Viber: +38649101488
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim