Sharr per prerjen e eshtrave...

Shitet nga: florim 13 Nën 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Malishevë
Sharra per prejrjen dhe coptimin e eshtrave ne menyr perfekte. Esht pak e perdorur e ardhur nga gjermania....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim