Shiten gypa per bagera,makina lyrse etj

Shitet nga: Sali Krasniqi 16 Shk 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shesim gypa te modeleve te ndrushme me bar prej 150,250dhe300gypat jane per per te gjitha llojet e bagerave perdoret edhe per makinat lyrse per makina te
bunarave jane te ardhura nga Zvicrra jane te pa perdorura per me shum
kontaktoni ne numrat e telefonit dhe ne viber e whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim