Skele per ura- vellezerit shala

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: vëllezërit-shala 28 Krr 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
skele per mbajtjen e plloqave
bejm shtijen e tyre si dhe i japim me qera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim