Viberator i sa po ardhur nga Zvicra

Shitet nga: Viberatori 06 Pri 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Malishevë
Shes Viberatorin trefazor i sa po ardhur nga Zvicra me dy dalje dhe dy ceva. Nr i tel.044 353 846
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim