Kemi zgjedhje per shtepin tuaj

Shitet nga: Artan 28 Shk 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Nese ekeni ne perfundim e siper shtepin tuaj edhe ka ardhur deri te shkallet edhe gilinderat te ne keni zgjidhje kemi granit te gjitha llojeve dhe kemi nje ekip shum profesionale si per montimin e shkalleve paoshtu edhe gilinderave ne jemi ish firma (besi) tash jemi me nje emer te ri AA-GRUP gjindemi ne banje te malisheves ju mirpresim.kemi ni risi per mishteri tani punojm edhe stuba nga betoni dimenzione te ndryshe si edhe me porosi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim