Besi mermer granit gilindera te aluminit

Shitet nga: Artan 01 Maj 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Nese keni ndertu shtepi tre dhe jeni duke fillu me ndreq per mbrenda ejani te ne keni zgjidhje kemi granit te gjitha llojeve per shkall polica te dritareve poashtu edhe gilindera te aluminit te gjitha modelet ne jemi ekip shum meni eksperienc te madhe tash mund te gjeni edhe voreza te ndryshme te gjitha llojet nga graniti dhe teraseri shum cilsor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim