Cerkollarat

Shitet nga: sali krasniqi 31 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
cerkollarat jan ne gjendje shum te mir pune jan te ardhur nga italia te llojeve te ndryshme monofaz dhe trefazor per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim