DYER PËR SHTËPIN TUAJ

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Edi Company 18 Sht 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Dyer per dhoma me shum se 150 lloje
Dyer te hymjeve te blinduara
Me kualitet dhe qmim te arsyeshem

Na gjeni 1 km nga rrethi, rruga per Prishtin (ana e djatht)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim