DYER PER SHTEPIN TUAJ

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Edi Company 10 Dhj 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Dyer per dhoma dhe dyer te hymjeve.
Me shum se 150 lloje.
Na gjeni ne Malishev,1km nga rrethi,rruga per Prishtin(ana e djatht). 049 342 271
044 183 943
049 626 758
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim