Dyr dhe Dritare Nga Plastika "Lum Habibi" --Pl..

Shitet nga: Demir Dobruna 20 Pri 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Kemi te gjitha Demizionet e dyrve dhe dritareve nga plastika

NGA MATERIALET

ALUPLAST

ROLO PLAST

PROWIN

KOMERLING

TROCAL

KEMI DHE ROLETA TE MRENSHME DHE TE JASHTE NGA PLASTIKA DHE ALUMINI

ETJJ. NUMRAT KONTAKTUS +37745611971+VIBER +37745507810+VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim