GUR DHE RRASA PËR SHITJE..........

Shitet nga: beni 13 Jan 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Malishevë
Bëjm shitjen e gjitha llojeve te gurve dekorus me dimsione te ndryshme , si dhe transportin e tyre me marrveshje ..

Po ashtu bëjme dhe shitjen e gurve dhe rrasave te perpunuara ....apo preme... me dimsone te ndryshme po ashtu bëjmë edhe punimin e tyre ne gjith kosoven me qmimë te volitshum ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim