GUR DHE RRASA

Shitet nga: Bujar 28 Jan 01:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Malishevë
Prsh shesim gur edhe rrasa te gjitha dimenzjonet gjithashtu kemi edhe te prem gur dhe rrasa te gjith dimenzjonet gjithashtu bejm edhe punimin e tyre ne gjith kosoven gjindemi ne banje te malisheves ne dalje te autostrades afer furra e bukes pashtriku mir se vini nr +377045206563 viber +38649554484 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim