Granit Mermer LONI

Shitet nga: Loni-Granit 09 Tet 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
PUNOJM: me Granitet e klasit te par nga Italija, Indija, Brazili, Afrika dhe Kina-----
te gjitha artikujt si: Varreza, Shkall, , Kamina, Pushimore dritarev si dhe gjesende tjera me nje kualitet te lart dhe provoj te gjat Gjindemi ne kilometrin e par malishev prishtin....Me Respekt Firma LONI GRANIT
Numrat Kontaktus :044204-720 049386-234 049305-654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim