Granit mermer ,,Besi"banje Kemi ni vend pune per..

Shitet nga: Artan 10 Qer 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Punojm me granit dhe mermer te gjitha llojev shkall te ndryshme palica dritarve varreza te gjitha meni granit shum cilesor edhe meni ekip shum profesional po ashtu punojm te gjitha llojet e gilinderave per shkall edhe per terasa nga alumini ju mirpresi gjindemi ne banje te malisheves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim