Gur dekorativ

Shitet nga: Granta 14 Gsh 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Kompania Granta, bene prodhimin dhe montimin e te gjitha llojet e gurve dekorativ si Kallderma, rrasa natyrale, gur natyral per mure etj.
Per me shume shiheni fotot, ju mirepresum!
049552700
fb Granta Granta
ngranta@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim