Gur dhe rrasa

Shitet nga: Bujar 29 Jan 01:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Malishevë
Prsh kemi te gjitha llojet e gurve natyral edhe te prer sipas porosis kemi te gjitha dimenzjonet Kryejm edhe punimin e tyre gjindemi ne banje te malisheves ne dalje te autostrades .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim