Gurpunues Bytyqi

Shitet nga: Burim 04 Shk 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Gur punues Bytyqi
Kemi qeshme te ndryshme
Arka te bubarit
Dhe punojm ne teren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim