HIDROIZOLIM ME MATERJAL ZVICERRAN

Shitet nga: luan shala 26 Jan 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
bejm hidro dhe termoizolimin e terasave pishinave bodrumeve me materjal zvicrran me garancion 50 vite me nja staf te specjalizuar 044 630 056 049 217 324
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim