Kallederma nga guri natyral

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Granta 03 Dhj 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhojme dhe bejme montimin e kalledremave dhe gurve tjere natyral.
Tele 049 339968
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim