Makina dhe mjete ndertimi

Shitet nga: Muhameti 29 Mar 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Skip fai 90 edt mikser dumper per beton kompresor per demolim me dy qekiqa meshalic pA zhurem 250 litresh monofaz trai doka 400 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim