PANELLA

Shitet nga: bosi 12 Sht 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Malishevë
SHESIM PANELLA TE PERDORURA ME GJERSI TE NDRYSHME, DHE GJATSI PREJ 0.50 DERI NE 2-3m.DHE DISA MERTEK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim